Трпезариска и Клуб Mаса Виола

Трпезариска и Клуб Mаса Виола

19.500 ден.
Шифра на производ: 0001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Димензии Клуб Маса: 120x65x45 cm - 9.900 ден

Димензии Трпезариска Маса: 160+40x90x77 cm - 19.500 ден

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

УБАВ ДОМ - Салон за мебел © 2024. UKION SHOPS