Комода Пиколо

Комода Пиколо

13.000 ден.
Шифра на производ: 0001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Димензии: 180x42x45 cm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

УБАВ ДОМ - Салон за мебел © 2024. UKION SHOPS